1 Litre Alkole Ne Kadar Viski Kiti Kullanılır?

1 Litre Alkole Ne Kadar Viski Kiti Kullanılır?

Viski kiti son zamanlarda birçok kişinin duyduğu ama hiç deneyimlemediği ürünlerden birisidir. Viski fiyatları yükselmesinden dolayı viski içemeyen birçok kişi viski sayesinde evinde sağlıklı yöntemlerle viski üretebiliyor. Normalde evde alkollü içecek yapmak tehlikeli olarak gösterilir. Sahte içki nedeni ile sağlığını, canını kaybeden insanları gördükçe viski kitinin tehlikeli olduğunu düşünebilirsiniz. Bu konuda hiçbir endişeniz olmasın. Viski kitleri tamamen devlet kontrolünde gıda mühendisleri eşliğinde üretilen aromalı içecektir. İnsan sağlığına olumsuz herhangi bir etkisi yoktur. Güvenilir internet sitelerinden gönül rahatlığı ile alıp günlük ihtiyacınız kadar hazırlayıp tüketebilirsiniz.

Viski Kiti Nasıl Hazırlanır?

Gelelim bugün ki yazımızın en önemli bölümüne; 1 lire alkole ne kadar viski kiti kullanır sorusuna yanıt vermek istiyoruz. Viski kiti içerisinde aromalı tatlandırıcı bulunmaktadır. Orijinal viski tadı almak istiyorsanız kiti alkollü içecek içerisine ilave etmeniz gerekiyor. 1 litre viski hazırlayacaksanız elinizde 450 ML etil alkol, 550 ML su karışımı olması gerekiyor. Tamamının etil alkol olması çok fazla önerilmiyor. 1 litre etil alkol – su karışımı içerisinde 2×10 ML kadar damak tadınıza uygun olan finecraft viski kitini damlatın. 2 dakika kadar karışımı çalkalayıp 1 dakika bekledikten sonra buzunuzu ve çikolatanızı hazırlayıp viskinizden bir yudum almaya hazırlanabilirsiniz. Viski kiti ile hazırladığınız viskinin harmanlanması ve dinlenmesi için beklemeye gerek yoktur.

Yani 1 litre etil alkole 2 adet finecraft kit kullanılması yeterli olacaktır.

Viski Kiti Satın Alma

Piyasada satılan birçok viski markasının kiti bulunmaktadır. Örneğin J&B Viski aroma Kiti, Johny Walker viski aroma kiti, Jack Daniels viski aroma kiti, Chivas Regal viski aroma kiti gibi her markanın kiti bulunmaktadır. Önemli olan damak tadınıza uygun kit seçimini doğru yapmaktadır. Alışveriş konusunda ise size sadece tek bir önerim olacaktır.  Sadece bu alanda hizmet veren finecraftclub.comTürkiye’nin en güvenilir viski kiti satıcısıdır. Bugüne kadar hizmet verdiği bine yakın müşterinin tamamından olumlu geri dönüşler almıştır. Türkiye’nin dört bir yanına kargo gönderimi yapan finecraftclub, viski kitleri konusunda Türkiye’nin markasıdır. Evde viski üretmek isteyen herkesin sipariş vermeseler bile ürünleri incelemek için internet adreslerini ziyaret etmelerini öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.